Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тростянецького району

 Конкурси проводяться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт»,  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.

 

об’єкта

№ марш

руту

 

Початковий та кінцевий пункти маршруту (для міжміських маршрутів), найменування кінцевих зупинок (для приміських маршрутів)

Протяж-

ність маршру-

ту

Для міжміських маршрутів

Мінімальна кількість автобусів для виконання рейсів

Періодич-

ність виконання перевезень

Вимоги до

автобуса

 

Час відправлення з кінцевих пунктів

Час прибуття до кінцевих пунктів

1

378

Тростянець - Криничне

 

13,1

17,7

17,7

13,1

06-30

06-58

13-00

13-32

06-52

07-27

13-27

13-54

1

5

клас А,В,1,2,3

2

371

Тростянець - Мартинівка

 

25

06-30

07-25

13-00

13-55

07-15

08-10

13-45

14-40

1

4

клас А,В,1,2,3

 

  1) Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на автобусних маршрутах внутрішньорайонного сполучення, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їх використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Мінтрансзв’язку  України від 12.04.2007  №285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007 за № 499/13766, зі змінами та доповненнями, на маршрутах допускається використання автобусів категорій М2 (повна маса до 5 т) та М3 (повна маса понад 5 т) автобусів тільки категорії М3. Клас автобусів: на приміських маршрутах - А,В, I, II, III

    2) Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом  для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

  Перевезення  здійснюються самостійно у звичайному режимі руху, з регулярністю не нижче 100 % рейсів від затвердженого розкладу руху за винятком форс-мажорних обставин.

Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

   Диспетчерський контроль через  мережу автостанцій. Структура транспортних засобів визначається відповідно  ГСТУ 60.2-00017584-011-2001, ГОСТ 27815-88 ( ЕКООН № 36) та пасажиропотоку.

     Соціальні нормативи згідно вимог Закону України  “Про  державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії”. Мінімальна   кількість днів тижня, коли функціонує приміський маршрут до населених пунктів з кількістю жителів до 200 чол. – 2 дні; до 350 чол.-3 дні; до 500 чол.- 4 дні; до 750 чол.- 5 днів; до 1000 чол.- 6 днів; понад 1000 чол. – щодня.

        На приміських автобусних маршрутах загального користування умовою конкурсу є наявність у претендента не менш як одного транспортного засобу на об’єкті конкурсу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

        Достатня  кількість транспортних засобів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних ТЗ, яка становить 10 відсотків для приміського сполучення та 20 відсотків для міжміського  сполучення.

Необхідну інформацію  про  об'єкти конкурсів можна одержати за телефонами: 5 – 14-40 , 5-18-99 або електронною поштою (звертатися за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсах – до 17-00  12.09.2016. 

Документи на конкурси подаються до Тростянецької районної державної адміністрації  за адресою: 42600, м. Тростянець ,  вул..Благовіщенська,3, каб. 7 . Режим роботи: з понеділка по четвер - з 8-00 до 17-00, п’ятниця – з 8-00 до 16-00. Перерва на обід – з 12-00 до 13-00.

Перелік документів для участі у конкурсах визначений статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та пунктом 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями.

Для  участі  в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву встановленого зразка, і такі документи:  

1) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг   з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);  

2) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою «з місцем водія/без місця водія»), VIN-коду транспортного засобу,  державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

3) інформацію довільної форми про те, що перевізником-претендентом (вказати найменування перевізника) не вносилася плата за участь у конкурсі у зв`язку з відсутністю такої вимоги в оголошенні облдержадміністрації про проведення конкурсів, розміщеному у _____ (назва та номер друкованого видання);

4) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;  

5) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);  

6) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для  роботи на автобусному маршруті, або письмову інформацію про їх відсутність;

7) анкету встановленого зразка;  

8) копію штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу,  нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма N 1ДФ) за останні повні два квартали.

Комплектність поданих документів перевіряє в міру їх надходження Організатор. Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.  Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).  

Конверт (пакет) з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.  Конверт (пакет) з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.  

У разі подання перевізником-претендентом документів для участі в кількох конкурсах, що проводяться на одному засіданні, ним робиться однакова відмітка на конвертах №1 і 2, які стосуються одного і того ж конкурсу,  що дасть змогу визначити приналежність їх одне одному.  Якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні конкурсного комітету, а подані ним пропозиції достатні для виконання перевезень тільки на частині об'єктів конкурсів, він повинен визначити пріоритети щодо визнання його переможцем у конкурсах, про що робиться запис в розділі IV заяви, і в разі визнання його переможцем у конкурсі (конкурсах) з вищим пріоритетом до участі в інших конкурсах він не допускається.  

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають  умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання  щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років.  

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів,  які пропонують використовувати  на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.  

Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 3 роки.  

        Конкурс відбудеться 20.09.2016р.  за адресою: 42600, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 3, каб. №7 об 10.00.

 Документи на конкурс приймаються  з часу оголошення з 8 год. до 17 год. до 10.09.2016 р. (включно)  за адресою: 42600, м. Тростянець, вул. Благовіщенська, 3,  каб. №7.