УВАГА КОНКУРС!

Тростянецька районна державна адміністрація оголошує конкурс з  перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Тростянецького району. Об’єктом конкурсу є: автобусний  маршрут (кілька маршрутів) загального користування, оборотний рейс (кілька оборотних рейсів) за рейсами в прямому і зворотньому напрямку.

Найменування й основні характеристики об’єктів конкурсу:

Перелік обєктів  конкурсу  на  перевезення  пасажирів  на автобусних  маршрутах  загального користування, віднесених  до  компетенції  Тростянецької  районної  державної  адміністрації

Завантажити у форматі MS WORD 

Основні умови перевезень:

Виконання перевезень та затверджених розкладом руху, додержання вимог Закону України  ” Про внесення змін до Закону України ”Про автомобільний транспорт”, Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, перевезення  пільгових категорій населення, наявність у достатній кількості автобусів відповідного класу для забезпечення регулярності руху на маршруті.

         Перелік документів на участь у конкурсі та додаткову інформацію, щодо умов проведення конкурсу Ви можете отримати за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,  вул. Горького 3, кабінет № 39, (сектор інфраструктури).

Заяви на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, які не виходять за межі території Тростянецького району приймаються з  15.08.2013р  по 16.09.2013р  з 09.00 до 16.00 (крім суботи та неділі)  за адресою: 42600, Сумська область, м. Тростянець,  вул. Горького 3, кабінет № 39, (сектор інфраструктури).

Засідання  конкурсного    комітету  відбудеться 25  вересня 2013 року.  Початок  роботи  об 10 годині 00 хвилин.  Реєстрація учасників  з  9 години 30 хвилин. Проведення  конкурсу  відбудеться в каб.№ 23,  Тростянецької районної державної адміністрації.

Телефон   для   довідок  з питань  проведення конкурсу:  8(05458) 5-44-33 , електрона адреса Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.