НАЗК ПРОПОНУЄ ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ З ПИТАНЬ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе дослідження стану доброчесності та запобігання корупції в галузі державного управління.Опитування складається з двох окремих анкет – для уповноважених осіб та для інших державних службовців.Опитування доступне на відкритому міжнародному онлайн-ресурсі за посиланням https://www.surveymonkey.com/r/LW72JJZ

Задля з’ясування потреби для формування дієвої системи запобігання корупції в Україні Національне агентство з питань запобігання корупції за участі Національного агентства України з питань державної служби підготувало опитування «Антикорупційна доброчесність 2020» серед державних службовців.

Це дослідження допоможе НАЗК у визначенні: рівня обізнаності державних службовців із вимогами антикорупційного законодавства; рівня обізнаності працівників державних органів із завданнями уповноваженого підрозділу; умов, які створені в державних органах для реалізації антикорупційних заходів; реального стану незалежності уповноважених при виконанні своїх завдань; сфер діяльності уповноважених, де є необхідність в якісній методичній та консультаційній допомозі НАЗК.

Дослідження проводиться методом анонімного онлайн-опитування, яке триватиме до 31 грудня 2020 року.

У разі виникнення додаткових питань щодо опитування звертатися на електронну адресу:   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .