ЗАПОБІГАННЯ ПРОЯВАМ КОРУПЦІЇ

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 16.09.2019


 

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області

Шаповал Ганна Сергіївна.

Адреса: вул. Благовіщенська, 3 м.Тростянець, Сумська обл., 42600 (каб.41)

Телефон/факс: (05458) 5-14-90
Електронна адреса:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Розпорядок роботи: 

понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
п'ятниця - з 8.00 до 16.00
обідня перерва - з 12.00 до 13.00
вихідні дні: субота-неділя.

                            

Законодавча база

«НЕУПЕРЕДЖЕНІСТЬ ТА ПОЛІТИЧНА НЕЙТРАЛЬНІСТЬ

Нагадуємо, що відповідно до ст.41 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, діють неупереджено, незважаючи на приватні інтереси, особисте ставлення до будь-яких осіб, на свої політичні погляди, ідеологічні, релігійні або інші особисті погляди чи переконання.

Про онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики»

На платформі українського громадського проекту «Prometheus» із 21.01.2019 року стартував онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики»

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ДЕКЛАРУВАННЯ! РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОНЛАЙН-КУРС «ДЕКЛАРУЙ ДОБРОЧЕСНО»

Тростянецька районна державна адміністрація повідомляє суб’єктів декларування,що сьогодні, 12 лютого Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало безкоштовний навчальний онлайн-курс «Декларуй доброчесно!». Курс створений за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та спільно з громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus».