Нарада з відповідальними органів реєстрації

ЗО листопада в приміщенні бібліотеки Тростянецької РДА відбулася нарада-навчання при керівникові апарату Тростянецької РДА з відповідальними органів реєстрації за подання відомостей про виборців для поновлення бази даних Реєстру.

Керівник апарату Григорець Л.Л. наголосила про неухильне виконання вимог статті 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців”, не допускати порушення термінів подання відомостей періодичного поновлення.

Про форми та строки подання інформації про вибори до відділу ведення розповіла головний спеціаліст відділу Полулях Ю.О.

 

За підсумками роботи за 4 квартал 2018 року начальником відділу ведення Артюх А.В. було зроблено аналіз повноти та достовірності відомостей про виборців для поновлення даних Державного реєстру виборців, зазначені основні недоліки, помилки, неточності та способи їх усунення, наведені приклади правильного заповнення відомостей за формою 3.1, 3.4, 3.5, підстави зняття з реєстрації та інше. Вона нагадала про відповідальність за порушення Закону України “Про Державний реєстр виборців” за несвоєчасне подання та подання недостовірних відомостей до відділу ведення.

Головний спеціаліст відділу Овчаренко Т.В. розповіла про види форм подань з відомостями про виборців, правила їх обробки програмою CheckForm. Вона детально роз'яснила особливості користування цією програмою.

В ході наради була надана методично-практична та роз’яснювальна допомога, всі учасники отримали Інструкцію користувача ПЗ перевірки вхідних відомостей та приклади правильного заповнення вхідних відомостей.

Фото0255.jpg Ð¤Ð¾Ñ‚о0253.jpg Ð¤Ð¾Ñ‚о0257.jpg