ДО УВАГИ ОРГАНІВ РЕЄСТРАЦІЇ! - НОВА ВЕРСІЯ СHЕСKFORM [НЕДІЄЗДАТНІСТЬ!]

Постановою ЦВК від 22 червня 2018 року № 96 внесено зміни до Постанови від 13 січня 2011 року 6 "Про форми подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців" у зв’язку з внесенням змін до Цивільного процесуального кодексу (ЦПК) 7 грудня 2017 року.

 Відповідно до змін в ЦПК, строк дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною визначається судом, але не може перевищувати двох років.

Таким чином, до форми 6.1 "Визнані недієздатними" додається колонка наступного змісту : "Дата закінчення строку дії судового рішення про визнання особи недієздатною (дд.мм.рррр)".До Вашої уваги представлено нову версію програми (від 16.08.2018) перевірки вхідних відомостей СhесkForm 2.2.2.0, де враховані зазначені вище вимоги, а також присутні деякі інші зміни. (На сайті Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua у розділі   Органам реєстрації також є доступ до оновленої програми.)Використання цього ПЗ почнеться з 1- го вересня 2018 року.

Необхідно обов'язково встановити оновлену програму на ПК усім суб'єктам, які здійснюють подання відомостей ПП.