Шановні виборці!

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Незалежно від виборчих процесів, ми працюємо для вас завжди, для того, щоб ви потрапили до списків виборців. Про своє конституційне право обирати багато хто згадує тільки в день голосування або за день-два до нього і не знаходять себе чи своїх рідних в списках виборців, але щось змінити буває вже запізно, це викликає знервованість, напругу на дільницях. Краще заздалегідь уточнити свої дані і спокійно йти на дільницю в день голосування. Особливо це стосується виборців:

 

               - які досягли вісімнадцятирічного віку та голосуватимуть  вперше:

               - які  під час  виборів  у  списках  виборців  виявили  неточності в своїх

                 персональних даних, або взагалі були  відсутні в них та не звернулись

                 до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

               - змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

               - мають   інформацію   про   помилкове   включення  до  списків  інших

                 громадян, які вже не проживають  за  адресами, вказаними  у  списках

               - виборців (змінили місце проживання, померли);

               - виборців, колишніх,  військовослужбовців  строкової  чи  контрактної

                 служби;

               - нездатні    самостійно    пересуватися    (медичний  висновок),   через

                 уповноважених, осіб;

               - громадян, що повернулися з місць позбавлення волі.

      Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців за прямим посиланням www.drv.gov.ua Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Додатковою перевагою цього сервісу є те, що в разі відсутності вас в Реєстрі, чи наявності помилок в ваших ідентифікаційних даних, вам не потрібно нікуди звертатись. Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким ми проведемо додаткову перевірку та внесемо необхідні виправлення до Реєстру. Про результат проведеної перевірки також, буде направлене повідомлення на вказану електрону пошту. В разі відсутності виборця в реєстрі, необхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації.

         Запрошуємо всіх виборців Тростянецького району заздалегідь звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тростянецької районної державної адміністрації для уточнення та перевірки своїх персональних даних за адресою: м.Тростянець, вул.Благовіщенська, 3, кабінет № 40 (третій поверх). Телефон для довідок 5-15-83.

        Відділ працює з понеділка по четвер з 8.00 до 17.15 (в п’ятницю до 16.00), обідня перерва з 12.00 - до ІЗ.00. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України.