Шановні виборці!

29 жовтня 2017 року відбудуться перші вибори депутатів та міського голови Тростянецької міської об`єднаної територіальної громади. Дільничними виборчими комісіями вже отримано попередні списки виборців та надіслано виборцям іменні запрошення. Ви маєте право ознайомитися із попереднім списком у приміщенні дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

При виявленні неправильності у попередньому списку або невключення себе до попереднього списку, ви можете звернутися до дільничної виборчої комісії чи безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, яка подається виборцем особисто. У разі якщо виборець за станом здоров`я не може особисто подати заяву, дільнична виборча комісія за зверненням такого виборця зобов`язана забезпечити прийняття у нього заяви в інший спосіб.

    До заяви про уточнення попереднього списку додаються документи (копії документів), які підтверджують зазначені в ній відомості. Такими документами є паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, які недавно набули громадянства України), копії відповідних сторінок якого додаються до заяви. Заява про уточнення попереднього списку може бути подана до дільничної виборчої комісії чи органу ведення Реєстру не пізніш як за п`ять днів до дня голосування (до 23 жовтня включно). Заява, подана після зазначеного строку, залишається без розгляду.

   Виборець, який на день виборів перебуває за межами населеного пункту, в якому він проживає, участі у місцевих виборах не бере, крім випадків, коли виборець включений до списку виборців на спеціальній виборчій дільниці.

   Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв`язку з інвалідністю чи станом здоров`я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування (проживання) цього виборця.

   Кожний виборець може звернутися безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців про уточнення персональних даних, а також щодо наявності або відсутності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.

   Також служба розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» створила програмний ресурс «Особистий кабінет виборця», де кожен виборець може перевірити свої персональні дані не виходячи з власної оселі, за умови наявності доступу до мережі інтернет.

   Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці Тростянецького району можуть за адресою: Тростянецька районна державна адміністрація, вул.Благовіщенська, 3 кабінет №40 або за телефоном 5-15-83.

   При собі необхідно обов`язково  мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни.

   Прийом громадян здійснюється щоденно: понеділок - четвер з 08.00 години до 17.15 години, п`ятниця з 08.00 до 16.00. Обідня перерва з 12.00 год. – 13.00 год. На період виборчого процесу всі суботи та неділі відділ працює з 08.30 до 16.30.

  Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату

  Тростянецької районної державної адміністрації.