ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

29 жовтня 2017 року відбудуться перші вибори депутатів та міського голови Тростянецької  міської об’єднаної  територіальної громади

З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців запрошуємо Вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тростянецької районної державної адміністрації.

Особливо це стосується виборців:

-         які досягли 18-річчя проте відсутні в списках;

-         колишніх військовослужбовців строкової служби;

-         громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

-         громадян, які прибули із закордону і знялись з обліку в МЗС;

-         громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Нагадуємо, що для зручності виборців службою розпорядника Реєстру виборців розроблено програмний ресурс "Особистий кабінет виборця". Для того, щоб перевірити свої персональні дані необхідно зайти на офіційний сайт за посиланнямwww.drv.gov.ua, зайти на вкладку "Особистий кабінет виборця", зареєструватись, внести свої персональні дані і відправити запит, через певний час ви отримаєте інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців.

Уточнити та внести зміни до своїх персональних даних виборці Тростянецького району можуть за адресою: Тростянецька районна державна адміністрація, вул.Благовіщенська, 3, кабінет №40.

При собі необхідно обов'язково мати паспорт громадянина України, а у разі зміни прізвища – ще й документ, що підтверджує ці зміни. Прийом громадян здійснюється щоденно: понеділок – четвер з 8.00 години до 17.15 години п'ятниця з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: 12.00 год.- 13.00 год.

                                 Відділ ведення Державного реєстру  виборців   апарату

 Тростянецької районної державної адміністрації».