Про отримання відділом ведення Державного реєстру виборців відомостей періодичного поновлення за січень 2017 року

07.02.2017 року під головуванням керівника апарату Тростянецької районної державної адміністрації відбулася нарада з працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тростянецької районної державної адміністрації. Розглядалось питання отримання відділом ведення Державного реєстру виборців відомостей про виборців для періодичного поновлення бази даних реєстру за період з 01.01.2017 по 31.01.2017.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тростянецької районної державної адміністрації повідомила, що відділ ведення Державного реєстру виборців відповідно до статті 22 Закону України  "Про Державний реєстр виборців" отримав відомості періодичного поновлення від усіх суб'єктів подання до 3 лютого включно та завантажив ці відомості до бази даних реєстру.

Сільськими та міським головами до відділу ведення також були подані відомості про найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідному населеному пункті.

В ході перевірки відомостей періодичного поновлення при отриманні їх від суб'єктів подання працівниками відділу надавалась методично-практична та роз'яснювальна допомога відповідальним за подання відомостей.

Керівник апарату Тростянецької районної державної адміністрації Григорець Л.Л. звернула увагу на необхідність аналізувати якість поданих суб'єктами подання відомостей періодичного поновлення, фіксувати виявлені недоліки та інформувати про них відповідальних працівників для відповідного реагування.