29 січня 2016 року відбулася семінар-нарада з головами місцевих рад Тростянецького району, на якій обговорювалось питання про зміни назв та типів геонімів в адресному регістрі Державного реєстру виборців.

В ході обговорення начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тростянецької районної державної адміністрації О.М. Токарєва звернула увагу, що у зв’язку із масовими змінами назв та типів геонімів в адресному регістрі Державного реєстру виборців, які відбуваються згідно рішень органів місцевого самоврядування та відповідно до частини 15 статті 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців” сільський, селищний, міський голова або інша посадова особа, яка відповідно до закону здійснює його повноваження, подає органу ведення Реєстру відомості про найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідному населеному пункті. Зазначені відомості, разом із рішенням про перейменування подаються щомісяця до 5 числа, обов’язково засвідчуються підписом цієї посадової особи та скріплюються печаткою відповідної місцевої ради.

У випадках, коли адреси приміщень для голосування або адреси приміщень дільничних виборчих комісій знаходяться вже на перейменованих геонімах — такі зміни відбуваються через подання до Центральної виборчої комісії.