До 14 жовтня кожен виборець має отримати іменне запрошення

             До 14 жовтня кожен виборець має отримати іменне запрошення на вибори з зазначенням місця і часу голосування. З 12 жовтня на виборчих дільницях знаходяться попередні списки виборців, з якими виборці мають право ознайомитися і перевірити правильність внесених до них відомостей. Також виборці можуть звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців, до якої додаються відповідні документи (копії документів), що підтверджують зазначені в ній відомості. Заява про уточнення своїх даних подається виборцем особисто. Таку заяву можна подати не пізніше, ніж за п'ять днів до голосування, а саме до 19 жовтня. Заяви подані пізніше не розглядатимуться.

 

            Тим виборцям, які не здатні пересуватися самостійно, але в списках у них немає відмітки “НСП”, рішенням дільничної комісії на підставі їх заяви та довідки медичної установи про стан здоров'я надається можливість проголосувати за місцем перебування (вдома). Така заява разом з довідкою повинна бути надіслана поштою або передана іншими особами до дільничної комісії до 20 години останньої п'ятниці перед днем голосування. Виборець, що має відмітку “НСП”, до 12 години останньої суботи перед днем голосування письмово або особисто може повідомити відповідну дільничну виборчу комісію про бажання проголосувати у приміщенні для голосування.

            Також перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців можливо не виходячи з оселі за допомогою мережі Інтернет. Для цього потрібно зайти на офіційний сайт Державного реєстру виборців (www.drv.gov.ua) та скористатись програмним ресурсом «Особистий кабінет виборця».

           

Відділ ведення  Державного реєстру

виборців апарату Тростянецької РДА