ВАСИЛЬ ХОМА: ВЛАДА НА МІСЦЯХ МАЄ ПРОКОНТРОЛЮВАТИ БЕЗПЕРЕБІЙНУ РОБОТУ ПУНКТІВ ОБІГРІВУ

Голова облдержадміністрації під час апаратної наради наголосив відповідальним особам, щоб у зв’язку із погодними умовами пункти обігріву були відкриті цілодобово й забезпечені всім необхідним

За дорученням Василя ХОМИ на територій області розгорнуто 622 пункти обігріву, які  функціонують відповідно до погодних умов і з дотриманням усіх карантинних заходів у кожному районі, місті та ОТГ.

Відтак у Сумах функціонує 28 таких пунктів, у Сумському районі – 41, Шосткинському районі – 40, Охтирському районі – 22, Конотопському районі – 46 тощо. Пункти обігріву знаходяться у медичних закладах, бібліотеках, будинках культури, адміністративних будівлях, будівлях соціального захисту.

Голова облдержадміністрації доручив керівникам органів виконавчої влади на місцях бути готовими у випадку погіршення погодних умов та суттєвого зниження температури повітря розгорнути додаткові пункти обігріву.

Адреси пунктів обігріву на Сумщині дивіться за посиланням: https://sm.dsns.gov.ua/ua/Perelik-punktiv-obigrivu-stanom-na-16-sichnya-2018-roku.html