ВАСИЛЬ ХОМА: НА ПЕРІОД ПОХОЛОДАННЯ В КОЖНОМУ РАЙОНІ, МІСТІ ТА ОТГ СУМЩИНИ ВІДКРИЮТЬ ПУНКТИ ОБІГРІВУ

За дорученням голови Сумської облдержадміністрації на територій області буде розгорнуто 651 пункт обігріву

Пункти обігріву для людей, які опинилися у складних життєвих обставинах і найбільш потерпають від холоду, будуть функціонувати відповідно до погодних умов і з дотриманням усіх карантинних заходів у кожному районі, місті та ОТГ.

Як повідомив директор Департаменту цивільного захисту Сумської облдержадміністрації Олександр МИЛАШ, в Сумах функціонує 12 таких пунктів, у Глухові – 23, Конотопі – 9, Лебедині – 10, Охтирці – 19, Ромни – 8, Шостці – 19 тощо. Пункти обігріву знаходяться у медичних закладах, бібліотеках, адміністративних будівлях, будівлях соціального захисту.

Органи місцевого самоврядування мають повідомляти жителям, а особливо  незахищеним верствам населення адреси пунктів обігріву. Також такий перелік має бути розміщений на сайтах районів, міст та ОТГ.

 Медичні працівники  рекомендують жителям Сумщини під час сильних морозів не виходити на вулицю без зайвої потреби. Якщо ж таки довелося вийти – дотримуватися правил, які допоможуть уникнути переохолодження: вдягатись у зручні і теплі речі, не вживати алкоголю.