ПУБЛІЧНИЙ ПОРЯДОК ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ В ОБЛАСТІ БУДУТЬ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ 400 ПРАЦІВНИКІВ ПОЛІЦІЇ

Про це під час брифінгущодо безпеки та громадського порядку під час новорічних та різдвяних свят повідомив начальник відділу охорони публічного порядку, масових та охоронних заходів управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Сумській області Андрій КЛИПА

За його словами, під час новорічних свят Головним управління Національної поліції в Сумській області планується залучити понад 400 працівників поліції. Це близько 90 автопатрулів та понад 25 піших патрулів.

Крім того, він повідомив, що в області планується проведення 24 новорічних заходи, із них 4 – у м. Суми, та наголосив жителям області про дотримання карантинних обмежень, соціальної дистанції, носіння маски та недопущення вчинення правопорушень.

Що стосується продажу піротехнічних виробів, то в обласному центрі діє заборона щодо їх використання.

Шостий рік поспіль на території міста Суми діє рішення виконавчого комітету про тимчасову заборону використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів громадянами на вулицях, прибудинкових територіях, у приватних садибах та у громадських місцях. Ухвалене воно було ще в серпні 2014 року.

Особи, які знехтують дією мораторію, понесуть відповідальність відповідно до чинного законодавства. Відповідальність за дії неповнолітніх несуть їхні батьки або опікуни.

Командир батальйону управління патрульної поліції в Сумській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, капітан поліції Юрій ПАРАЩУК додав, що працівники патрульної поліції чергуватимуть на території області протягом новорічних та різдвяних світ, а особливо – у місцях масових гулянь біля встановлених новорічних ялинок. У ніч з 31 грудня на 1 січня буде задіяно орієнтовно 17-18 екіпажів піших та автопатрулів (по 2 особи в екіпажі).