ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЯ ПРАВИЛ ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Начальник сектору зв’язків з громадськістю управління ДСНС України в Сумській області Олег СТРІЛКА під час брифінгу розповів, які наслідки може мати нехтування правилами протипожежної безпеки

«Лише в новорічну ніч минулого року на Сумщині виникли три пожежі, одна людина у Краснопільському районі загинула. За 2020 рік в області сталося 1605 пожеж, які забрали життя 59 людей. Тому ми закликаємо до особливої відповідальності під час свят», – зазначив Олег Стрілка.

Начальник сектору зв’язків з громадськістю управління ДСНС України в Сумській області нагадав основні правила протипожежної безпеки під час свят. Зокрема, щодо обережного поводження з ялинковими прикрасами, гірляндами. Категорично заборонено прикрашати ялинку свічками та бенгальськими вогнями, ставити зелену красуню біля каміну, плит тощо. Необхідно слідкувати, щоб діти та домашні тварини не повалили ялинку, не бавилися без дорослих бенгальськими вогнями тощо.

Також не рекомендується використовувати піротехнічні вироби. Але якщо, попри застереження співробітників ДСНС, жителі області їх все таки придбали, то категорично заборонено запускати феєрверки та петарди в приміщеннях чи менш ніж за 100 метрів від будинків та інших приміщень. Купувати варто лише сертифіковану продукцію. Не варто носити петарди в карманах, розбирати їх і перевіряти вміст тощо. Все це може нанести шкоду не лише майну, а й життю і здоров’ю людей.

«Підрозділи управління ДСНС України в Сумській області чергуватимуть цілодобово в посиленому режимі, – наголосив Олег Стрілка. – Тому за потреби телефонуйте 101».