НА СУМЩИНІ ЛІКВІДОВУЮТЬ НАСЛІДКИ НЕГОДИ

Як повідомив директор Департаменту цивільного захисту населення облдержадміністрації Олександр МИЛАШ, наразі тривають роботи з відновлення електропостачання в населених пунктах області

За його словами, станом на 06.00 сьогодні на території Сумської області, зокрема, в Білопільському, Великописарівському, Конотопському, Роменському та Сумському районах внаслідок погіршення погодних умов сталося аварійне відключення електропостачання 23 населених пунктів, 74 трансформаторних підстанцій, 12 повітряних ліній електромереж.

«Станом 14.00 відновлено електропостачання 15 населених пунктів, 47 трансформаторних підстанцій та 5 ліній електропередач. Залишалися знеструмленими 9 населених пунктів у Білопільському та Великописарівському районах. Але аварійно-відновлювальні роботи тривають, тож думаємо, що до кінця дня всі райони будуть зі світлом. Для відновлення електропостачання задіяні 5 аварійних бригад», – розповів Олександр Милаш.

Негода вплинула і на рух транспорту. Зокрема, вчора в смт. Зноб-Новгородське для допомоги населенню у буксируванні рейсового автобусу, який з'їхав до кювету, залучалося чергове відділення ДПРП-42. Врятовано 1 людину, 1 одиницю техніки.

Також в смт. Недригайлів для надання допомоги населенню у буксируванні автомобіля, який з'їхав до кювету, залучався черговий караул ДПРЧ-16. Аварійну ситуацію ліквідовано, автомобіль і водія врятовано.

«Усi райони, міста та територіальні громади ліквідовують наслідки негоди своїми силами. Обласний матеріальний резерв для ліквідації наслідків негоди не задіювали», – додав Олександр Милаш.