НА СУМЩИНІ ВСТАНОВЛЕНО ВЖЕ СТАБІЛЬНО «ПОМАРАНЧЕВИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ ДЛЯ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ТА ДВА НОВИХ «ЖОВТИХ» – ШОСТКА І ГЛУХІВСЬКИЙ РАЙОН

Місто Шостка та Глухівський район мають «жовтий» рівень епіднебезпеки. Відповідне рішення було прийняте під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія БАННІКОВА

«Тенденція зростання захворюваності на коронавірус говорить про необхідність дієвого контролю. Необхідно дисциплінувати жителів нашої області, адже наразі гостро стоїть питання збереження не тільки здоров’я, а й життя населення Сумщини», – підкреслив Сергій Банніков, звертаючись до представників Головного управління Національної поліції в Сумській області.

Наразі обласний центр залишається у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки, «жовтий» рівень – у містах Конотоп, Лебедин, Ромни, Шостка та у Білопільському, Глухівському, Краснопільському, Конотопському, Роменському, Недригайлівському,  Сумському районах.

Тож за підсумками засідання членами комісії було вирішено: Сумському міському голові продовжити дії посилених протиепідемічних заходів на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

Конотопському, Лебединському, Роменському та Шосткинському міським головам та головам Білопільської, Роменської, Краснопільської, Конотопської, Недригайлівської, Глухівської та Сумської райдержадміністрацій необхідно вжити організаційних заходів щодо забезпечення на відповідних територіях дотримання протиепідемічних вимог населенням та суб’єктами господарської діяльності. Взяти під особистий контроль дотримання обмежень щодо організації та проведення масових заходів (звернувши особливу увагу на дотримання показників граничної кількості учасників заходів): дотримання соціального дистанціювання, використання засобів індивідуального захисту.