До відома керівників управлінь, відділів структурних підрозділів райдержадміністрації, голів місцевих рад та керівників, підприємств, установ та організацій району

У період до 30 листопада 2016 року необхідно провести єдиний інформаційний день на тему: «Майдан Гідності: здобутки та втрати. Вільні творять майбутнє».

Просимо забезпечити проведення інформаційного дня на відповідних територіях та надати інформацію, в письмовому та електронному вигляді (за електронною адресою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації до 3 грудня 2016 року за раніше наданою формою.

З метою якісного проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи, для надання у необхідному обсязі інформації з тематики зазначеного питання, вважаємо за доцільне запросити для участі у зборах з громадськістю фахівців відділів освіти та культури, учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках, учасників антитерористичної операції у Донецькій і Луганській областях, представників громадських об’єднань, волонтерських рухів, молодь.

Текст доповіді по зазначеній темі:

 

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики,

зв’язків з громадськістю та ЗМІ

аппарату Тростянецької районної

державної адміністрації