Купуючи, вимагай чек! Виданий чек – гроші громаді!

В ціні кожного літра пального, кожної пляшки алкоголю чи пива, кожної пачки цигарок  закладено 5% акцизного збору, який перераховується підприємцем до бюджету району (в т.ч. до міського та сільських бюджетів) і витрачається на ремонт доріг, тротуарів та благоустрій.

Проте, деякі підприємці досить часто продають ці товари, не пробиваючи чек на касовому апараті, і таким чином сплачені Вами 5% коштів потрапляють не в місцевий бюджет, а залишаються у підприємця.

Як наслідок, на повноцінний ремонт доріг та тротуарів коштів не вистачає, зате підприємці отримують від Вас додаткові надприбутки.

АЛЕ В СИЛАХ КОЖНОГО ІЗ НАС ЗМІНИТИ ТАКУ СИТУАЦІЮ!

Варто лише при кожній покупці пива, цигарок, легкоалкогольних напоїв чи бензину попросити продавця вибити чек на проданий Вам підакцизний товар і Ви будете впевнені, що: Ваші кошти надійдуть до бюджету району (в т.ч. до міського та сільських бюджетів), вони будуть витрачені за призначенням, місто чи село отримає додаткові гроші на благоустрій, ремонт доріг.

            Це означає, що Ваше життя і життя кожного тростянчанина стане зручнішим та комфортнішим: Ваші діти будуть вдячні Вам за нові ігрові та спортивні майданчики, Ваші батьки подякують Вам за додаткові лавочки біля під’їздів та в парках, Ваш сімейний бюджет не доведеться витрачати знову і знову на ремонт пошкодженого на поганих дорогах автомобіля.

            Просто вимагайте чек за оплачений Вами підакцизний товар.

            Ваше життя та Тростянецький район почне швидше змінюватись на краще!!!

            Якщо Вам не видали чек, повідомте про цей факт за телефонами:

51856 – податкова служба,

51380 – захист прав споживачів апарату Тростянецької міської ради,

102 – поліція.