ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ, ЯКІ НАПРАВЛЕНО НА ДОПОМОГУ В ЗОНУ АТО

У 2014 році в м. Тростянець та Тростянецькому районі було зібрано та передано допомогу в зону АТО. Зокрема це була допомога від органів виконавчої влади, волонтерів, приватних підприємців, ГО та громадськості. Що стосується бюджетних коштів, то вони виділялись лише міською радою.

Так Тростянецька міська рада спільно із Тростянецький районним благодійним фондом «Доброта»  вже на початку липня місяця 2014 року організувала першу допомогу військовим, які проходили перепідготовку для проходження служби в зоні проведення АТО. Тоді нашим землякам було відправлено  знеболюючі ліки, засоби особистої гігієни, каву,солодощі, тощо.

Враховуючи складну суспільно-політичну та економічну ситуації в країні, керуючись рішенням сесії №199 від 29 червня 2014 року «Про внесення змін до рішення 44 сесії 6 скликання №162 «Про фінансування соціальних проектів, що відібрано на конкурсній основі до реалізації у 2014 році», з метою забезпечення тростянчан, призваних за мобілізацією в зону проведення АТО, міська рада виділила кошти Тростянецькому районному благодійному фонду «Доброта» у розмірі 99920, 00 грн. в рамках реалізації проекту «Благодійництво – 2014 в громаді м. Тростянець».

Було придбано: 23 пари берців, 18 шт. форм камуфльованих,6 шт. светрів військових, 25 бушлатів, 7 шт. штанів ватних,11 шт. бронежилетів, 10шт. касок кевларових,1 бензопила тощо.