ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

У зв’язку із зменшенням норми споживання природного газу на території України просимо зменшити споживання природного газу, його заміщення іншими видами палива та енергії, а також ощадливого споживання тепла та гарячої води.

 Для влади і для громадян на сьогоднішній день необхідно суттєво зменшити (не менше ніж на 30%) рівень споживання природного газу, адже обсягів, які зберігаються в газових сховищах може не вистачити якщо споживати в попередніх кількостях.

Енергозбереження - справа кожного. За рахунок чого це можна зробити? 

1) за рахунок встановлення додаткових опалювальних приладів, які будуть використовувати тверде паливо, або інші, альтернативні енергоносії;

2) за рахунок утеплення огороджуючих конструкцій будівель (можлива економія від 30% до 50% енергоносіїв, а можливо і більше);

3) за рахунок зменшення температурного режиму всередині приміщень, а також за рахунок інших заходів.

Найбільшим споживачем природного газу є населення. З метою скорочення обсягів газу, який споживається пропонуємо небайдужим, активним громадянам долучитись до впровадження у власних помешканнях запропонованих вище заходів. Це дасть можливість убезпечити себе від можливих перебоїв у постачанні газу, а також економити кошти на спожитих енергоносіях.

 

Голова Тростянецької районної

державної адміністрації                                                                                    О.М. Комлик