До відома керівників установ та організацій

Управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації інформує, що з 27 по 30 листопада 2014 року у Державному підприємстві «Український дім» буде проведена Національна виставка «Український сувенір – 2014. Україна – країна майстрів».

Це яскравий захід, що представляє широкий спектр галузевих напрямків сувенірної продукції в Україні. Основна мета заходу – збереження культурного надбання України, популяризація унікальних традицій та культури нашої держави, розширення ринків збуту сувенірної продукції. Тематика виставки різноманітна та містить такі розділи: українські вироби, хендмейд, товари для творчості та рукоділля, бізнес подарунки, модні аксесуари та біжутерія, товари для дому та декор, пакування та дизайн подарунків, продукція з символікою туристичних центрів і міст тощо.

Відвідувачі виставки будуть мати унікальну можливість взяти участь у     майстер - класах різного формату, а саме: опанувати ази народного мистецтва за участю народних майстрів, які продемонструють традиційну техніку народних ремесел, а також розширити свій світогляд та ознайомитись з сучасними видами творчості та рукоділля.

У разі зацікавленості у зазначеному заході  пропонуємо ознайомитися з умовами участі та оформити договір-заявку з розпорядником ДП «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».

Керівників установ та організацій, які мають бажання прийняти участь у Національній виставці «Український сувенір - 2014» просимо повідомити управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької районної державної адміністрації про прийняте рішення в термін до 15.10.2014 року в паперовому (за адресою: вул. Горького, буд. 3, каб. №3, тел. 5-12-87) та електронному виглядах (на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ).

 ДОГОВІР-ЗАЯВКА