РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ

Ці та інші актуальні питання розглядалися на засіданні громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації

У ході засідання, яке провів 17 грудня голова громадської ради Сергій КРЮКОВ, було розглянуто та обговорено ряд важливих питань. Участь  у засіданні громадської ради взяли голова райдержадміністрації Володимир БУРЛАКА та його заступник Павло РОЖЕНКО.

По питанню виконання програми економічного та соціального розвитку за 9 місяців 2020 року, виконання програми розвитку малого та середнього підприємництва в Тростянецькому районі заслухали інформацію головного спеціаліста з економічних питань райдержадміністрації Олену ХОЛОДОВУ. Присутніх на засіданні хвилювало питання ремонту доріг по району, діяльність приватних підприємців в умовах карантину та нарахування державних соціальних допомог. Також було розглянуто питання виконання програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Тростянецького району на період до 2020 року, доповідачем був головний спеціаліст з земельних відносин райдержадміністрації Оксана МИРОНЕНКО. Станом на 01.11.2020 до Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області не надходили звернення від суб’єктів господарювання різних форм власності, які займаються вирощуванням плодово-ягідних культур.

Про стан роботи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил  звітував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса БАСОВА. 210 учасників антитерористичної операції отримують пільги на житлово-комунальні послуги в готівковій формі, 72 учасника АТО отримують готівку на придбання твердого палива та скрапленого газу через відділення банківських установ.

В 2020 році за рахунок коштів державного бюджету управлінням виплачено одноразову грошову допомогу до 5 травня 203 учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил та особам з інвалідністю внаслідок війни на загальну суму 308,9 тис. грн.

На квартирному обліку в Тростянецькій міській раді перебуває 1 особа з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та 19 учасників бойових дій з їх числа.

Проводиться робота по забезпеченню земельними ділянками учасників антитерористичної операції.             Всього подали заяви для отримання земельних ділянок 386 учасників бойових дій та 9 членів сімей загиблих військовослужбовців в т.ч. 235 осіб – жителі Тростянецького району, 275 осіб забезпечено земельними ділянками та зареєстровано право власності, в т.ч. 201 особа - жителі Тростянецького району.

Після виступу члени громадської ради поставили доповідачам запитання та отримали грунтовні відповіді.