ОБРАНО НОВИЙ СКЛАД ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

04 червня 2020 року за участю представників інститутів громадянського суспільства району відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації

Участь у зборах взяла тимчасово виконуюча обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації Лілія ГОНТАР. 

Вітаючи представників громадських організацій, Лілія Хамзаївна висловила сподівання на конструктивну та плідну роботу громадської ради, яка має стати дієвим містком між владою району та його мешканцями та висловила надію до злагодженої співпраці на користь соціально–економічного розвитку регіону. «Налагодження сталої і дієвої комунікації з громадськістю – це одне з найважливіших завдань у реформуванні діяльності органів виконавчої влади. Співпраця з громадською радою дуже важлива. Це допоможе підвищити довіру людей до влади та до реформ, які впроваджуються. Тому, прошу членів новоствореної громадської ради проявляти максимальну активність у підняті проблемних питань розвитку району та розробляти пропозиції до пошуку шляхів їх вирішення. Колективну дію в одному напрямку забезпечить лише конструктивний діалог між громадськими організаціями та органами виконавчої влади на місцях », - наголосила Лілія ГОНТАР.
Заслухавши інформацію про роботу ініціативної групи з підготовки установчих зборів, обговоривши організаційні моменти, представники обрали головуючого засідання, лічильну комісію, встановили граничну чисельність громадської ради та визначили її персональний склад. Після чого одноголосно проголосували за включення до складу громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації 12 представників інститутів громадянського суспільства, які в установлені терміни подали необхідні документи.
Крім того, після установчих зборів, відбулося перше організаційне засідання новообраної громадської ради. На ньому було затверджено регламент роботи ради, обговорено подальші дії щодо плану роботи консультативно-дорадчого органу та обговорені робочі моменти, напрямки роботи тощо. На зборах також було обрано голову громадської ради. Ним став Сергій КРЮКОВ – голова благодійної організації «Тростянеччина – рідний край». Галина ІГОВСЬКА - голова громадської організації "Родинне коло Тростянеччини" та Анатолій ЗАЯЦ - голова громадської організації "Голос громади Тростянеччини" – стали заступниками голови. Функції секретаря громадської ради буде виконувати представник райдержадміністрації, головний спеціаліст відділу документообігу, організаційної та інформаційної діяльності апарату Тростянецької районної державної адміністрації Андрій МАЗНИЙ. Але слід зазначити, що секретар не є членом громадської ради.
«Саме громадська рада дозволяє не лише залучити найактивнішу частину громадськості до вирішення проблем, які постають в процесі державного управління, а й забезпечувати демократичні принципи управління — як основу консолідації суспільства в складних суспільно-політичних умовах сьогодення», - резюмувала Лілія ГОНТАР.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області. Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.
Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.