Робота по збільшенню надходжень до місцевих бюджетів

В районі проводиться робота  по збільшенню надходжень до місцевих бюджетів. Так, за звітний період проведено чотири засідання робочої групи щодо порушення законодавства в частині виплати заробітної плати та перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб. На засіданнях робочої групи розглянуто 16 СПД – юридичних осіб та 3 СПД – фізичних осіб. Станом на 01.11.2013 року підвищили рівень заробітної плати 5 платників, в результаті проведеної роботи до бюджету надійшло ПДФО в сумі 8,6 тис.грн.

 

За січень-жовтень місяць в районі створено 540 нових робочих місць, що складає 90,0% від доведеного річного завдання (600 р.м.). Ліквідовано 432 СПД. Додаткові надходження податку на доходи фізичних осіб склали в сумі 10,2 тис.грн.

Робочою групою по легалізації тіньової зайнятості та виплати заробітної плати «в конвертах» проведено 15 засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому вивчено 52 суб’єкти господарювання та виявлено 25 не зареєстрованих найманих працівників. За результатами перевірок легалізовано 25 робочих місць.

Укладено договори ПрАТ Романівська філія «Райз-Максимко» з власниками земельних ділянок (паїв) з відсотком 4-5% від нормативної грошової оцінки землі.

Переглянуто 11 договорів оренди та збільшено відсоток орендної плати до 3 відсотків, додаткові надходження склали 367,1 тис.грн.

Проводиться робота по виявленню земельних ділянок сільськогосподарського призначення, права на які входять до складу спадщини, що може бути визнана відумерлою. Так, на сьогоднішній день чотирма сільськими радами (Білківською, Буймерською, Дернівською, Мащанською та Мартинівською)  подано 294 позови, виграно 27, які передані до комунальної власності сільських рад та  по яким виготовлена технічна документація. По Буймерській с/р надано 1 земельну ділянку в оренду ТОВ «Буймерське господарство» та отримано 0,9 тис.грн.

Станом на 01.11.2013 року залучено коштів до цільових фондів за рахунок укладених угод про соціально-економічне співробітництво в сумі 42,0 тис.грн.