Сім'я – острівець щастя !!!

Під таким гаслом відбулося засідання у форматі «круглого столу» з нагоди Дня Матері.

Захід організований Департаментом соціального захисту населення для представників структурних підрозділів Сумської облдержадміністрації та громадських організацій, що реалізують сімейну політику в області.

Мета зустрічі – визначити пріоритетні напрямки роботи для збереження традиційних сімейних цінностей, посилення мотивації молоді регіону до свідомого народження та виховання дітей.

«Із матері народжується сім’я, із сім'ї починається суспільне виховання кожної людини. Саме в ній закладаються моральні цінності та життєві орієнтири. Тому обговорити пропозиції, що сприятимуть відродженню, формуванню та підтримці морально здорової, щасливої української родини сьогодні є пріоритетним», – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення Людмила Мусіяка відкриваючи засідання.

Учасники зустрічі обговорили  актуальні питання соціального захисту сімей, які наразі перебувають в складних життєвих обставинах.

За статистичними даними центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді соціальними послугами охоплено 1420 сімей регіону, які перебувають у складних життєвих обставинах. У таких сім’ях виховується 2223 дитини.

На засіданні обговорено також питання про роль громадських організацій у сфері захисту дитини і родини в громаді.