ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДРОВАМИ СІМЕЙ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Розглянувши пропозиції Сумської обласної державної адміністрації, з метою посилення соціального захисту окремих категорій громадян, обласна рада вирішила внести зміни до Обласної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки .

За рахунок коштів обласного бюджету будуть забезпечені твердим паливом (дровами) військовослужбовці, які виконують (виконували) службові обов’язки у зоні антитерористичної операції, а під час виконання ними зазначених обов’язків – їх сім’ї та члени сімей військовослужбовців, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції.

Забезпечення твердим паливом (дровами) пільгової категорії сімей буде здійснюватися один раз на рік в обсягах 5 кубічних метрів на домогосподарство за місцем реєстрації військовослужбовця. Для забезпечення дровами військовослужбовець повинен подати заяву з необхідними документами до управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації.