НА СУМЩИНІ ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ВІД ГРОМАДЯН ДЛЯ НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ В ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ

Як зазначила під час брифінгу заступник директора Департаменту соціального захисту Сумської облдержадміністрації Людмила МУСІЯКА, з 1 січня 2021 року в усі нормативні документи щодо надання державної допомоги, в тому числі житлових субсидій внесені зміни

«Управління соціального захисту райдержадміністрацій зараз перебувають в процесі реорганізації. І з 1 березня з 18 районних управлінь у нас залишатиметься тільки 5 – в укрупнених районах (Сумському, Конотопському, Охтирському, Роменському, Шосткинському). Однак і вони не здійснюватимуть прийом громадян з документами безпосередньо. Всі звернення, заяви, декларації на всі види державної допомоги приймаються в територіальних громадах», – повідомила Людмила Мусіяка.

Відтепер, за її словами, в усіх громадах створений структурний підрозділ соціального захисту. Також документи приймають в ЦНАПах, а у віддаленому від центру громади селі жителям варто звертатися до старостату.

У той же час міста обласного значення планують роботу в попередньому режимі, то ж жителі області можуть звертатися в міські управління соціального захисту. На сьогодні їх режим роботи щодо прийому документів незмінний, лише обмежений умовами карантину.

Існує також можливість подати документи на призначення державної допомоги через спеціальні електронні сервіси. Допоможе вам у цьому Гід з державних послуг на «Порталі Дія» https://diia.gov.ua/news/de-znajti-informaciyu-pro-vsi-derzhavni-poslugi

Відео: https://www.facebook.com/1438029333168005/videos/880128529489474