ТРОСТЯНЕЧЧИНА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними потребами – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед ними, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Це окремі життя, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти, і, хто допомагає

Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими фізичними потребами і вони потребують допомоги і уваги, а саме найперше нашої посмішки та розуміння.

3 грудня 2020 року Тростянецьким районним центром соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді на базі цукрозаводського міського клубу було проведено культурно – інформаційний захід для молоді з особливими потребами.

Активним учасникам заходу були вручені грамоти за активну участь та різнобічні таланти. Крім цього для них була представлена розважальна програма та кава брейк.