ВОЛОДИМИР БУРЛАКА: ПЕРЕЙМАЮЧИСЬ БУДЕННИМИ ПРОБЛЕМАМИ, МИ ПОВИННІ ЗАМИСЛИТИСЯ НАД НЕПРОСТОЮ ДОЛЕЮ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ І НЕ ТІЛЬКИ ЦЬОГО ДНЯ, А Й ПРОТЯГОМ ВСЬОГО РОКУ, НЕ ЗАБУВАТИ ПРО ТЕ, ЩО ВОНИ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ ТА УВАГИ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ!

3 грудня громадськість відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю, засвідчуючи свою увагу до їхніх проблем.

Цей день не можна назвати святковим, проте він є доброю нагодою для переосмислення свого життя, дає можливість вивірити, що вже зроблено і що ще треба зробити для формування гідних умов життя людей відповідної категорії.

Нині в районі проживає близько 1280 людей з інвалідністю. Вони, як ніхто, потребують нашої уваги і допомоги. І не тільки держава має дбати про цих людей: кожен з нас має глибоко усвідомлювати наскільки важлива їм наша підтримка.

Сьогодні в районі здійснюється робота щодо надання таким людям соціальної допомоги, засобів реабілітації, виплат пенсій.

Однак попри все ми розуміємо, що ще потрібно зробити багато. Щиро дякую тим, хто вже сьогодні допомагає громадянам, які цього потребують.

Також зі словами глибокої шани звертаюся до людей з інвалідністю, які, незважаючи на виклик долі, проявляють виняткову силу духу.

Нехай турбота про ближнього, милосердя і терпимість стануть нормою нашого повсякденного життя.

Від усього серця зичу вам миру, здоров’я, терпіння, успіхів у всіх ваших починаннях, щастя, достатку та добра.

З повагою, голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА