ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН, ЩО ВІДНОВЛЮЄ ФІНАНСУВАННЯ ФОНДОМ СОЦСТРАХУ ОКРЕМИХ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

Документом скасовується ряд обмежень щодо фінансування Фондом соціального страхування України у період дії карантину доглядів, допомог, ліків, санаторно-курортного і реабілітаційного лікування за кошти Фонду соціального страхування України

Зокрема усувається обмеження щодо фінансування Фондом соціального страхування України у період дії карантину: одноразових страхових виплат у разі стійкої втрати працездатності або смерті потерпілого на виробництві; спеціальних медичних та постійних сторонніх доглядів, побутового обслуговування, зокрема, для осіб з інвалідністю; ліків і виробів медичного призначення для потерпілих на виробництві, осіб з інвалідністю; санаторно-курортного лікування потерпілих, осіб з інвалідністю; реабілітаційного лікування працюючих після перенесених захворювань і травм.

Зазначені норми передбачає Закон України «Про внесення змін до розділу ІІ «Прикінцеві положення «Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», що підписав Президент України. Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Нагадаємо, на вимогу Закону України від 13.04.2020 № 553-ІХ, з 18 квітня 2020 року Фонд призупиняв фінансування наведених статей видатків.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-shcho-vidnovlyuye-finansuvannya-doglyadiv-dopomog-likiv-sanatorno-kurortnogo-i-reabilitacijnogo-likuvannya-za-koshti-fssu