СТАРТУВАВ НАБІР НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ СУЧАСНИМ ПРОФЕСІЯМ ТА ІТ СФЕРИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Міністерсво соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології  України» підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні у ІТ – компанії.

 

Проект складається з повного циклу надання можливостей усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безкоштовно на онлайн курсах та по закінченню начання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ – компаніях України.

Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація  охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року.

 Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

Навчання розпочинається з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, що тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.