ВІДБУВСЯ ПРЕСБРИФІНГ НА ТЕМУ «ПРОБЛЕМАТИКА ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ТА НАДАННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ДОПОМОГИ ГРОМАДЯНАМ УКРАЇНИ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЛИ У ПОЛОНІ В ОРДЛО»

Як повідомив на брифінгу заступник міністра соціальної політики з питань євроінтеграції, від 2012 по 2019 рік в Україні отримали статус постраждалих осіб від торгівлі людьми 878 громадян. Із них 871 громадянин України й 7 іноземців, які отримали допомогу від держави. Також було відзначено, що протягом 2012-2020 рр. від трудової експлуатації постраждало 457 громадян, від сексуальної експлуатації — 224, до жебракування було залучено 57 осіб, а ще 9 — постраждали від змішаної експлуатації.

 

Статистика зафіксувала 14 випадків, коли дітей продавали третім особам, одна особа постраждала від сурогатного материнства.

      Основними країнами експлуатації громадян залишається РФ, на жаль, продовжується тенденція використання українців і всередині країни.

Метою брифінгу щодо протидії торгівлі людьми стала негайна потреба привернути увагу суспільства до цієї проблеми.

 Закликаємо громадян, які перебували в полоні та були звільнені, звернутися до управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації по соціальну допомогу від держави.