УВАГА!УВАГА!

Управління соціального захисту населення Тростянецької  районної державної адміністрації звертає увагу, що згідно Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньопереміщених осіб», внутрішньопереміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру.

Адресою покинутого місця проживання внутрішньопереміщеної особи в розумінні цього Закону визнається адреса місця проживання особи на момент виникнення обставин, зазначених у частині першій цієї статті.

З питань набуття статусу внутрішньопереміщеної особи, призначення та виплати адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому часі на оплату житлово-комунальних послуг звертатися за адресою: м. Тростянець, вул. Миру, буд. 2.