СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ ПОВИННІ БУТИ ДОСТУПНИМИ У КОЖНІЙ ОТГ!

Пропонуємо до громадського обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації пілотного проекту «Розвиток соціальних послуг».

Пілотний проект надасть підтримку об’єднаним територіальним громадам у запровадженні та розвитку соціальних послуг громадянам, які належать до вразливих груп.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НЕЗАДЕКЛАРОВАНУ ПРАЦЮ

ОТРИМУЮЧИ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ В «КОНВЕРТІ» ВИ РИЗИКУЄТЕ СВОЇМ МАЙБУТНІМ!

Якщо ви отримуєте заробітну плату в "конверті" та/або ваші відносини з роботодавцем не оформлені згідно вимог законодавства ви повністю беззахисні. Ви не матимете жодних доказів на підтвердження розміру своєї заробітної плати та стажу! Отримуючи заробітну плату неофіційно, ви ставите під ризик власний захист сьогодні, а роботодавець обкрадає нинішніх пенсіонерів та ваші пенсійні виплати в майбутньому.

ОСОБИ З ІНВАЛІДНІСТЮ МАЮТЬ ЗМОГУ ПРОЙТИ КОМПЛЕКСНУ РЕАБІЛІТАЦІЮ

Управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації пропонує особам з інвалідністю району пройти комплексну реабілітацію

Вона включає заходи з медичної, фізичної, соціальної, психологічної, професійної реабілітації у Державній реабілітаційній установі «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (Київська область, Вишгородський район, с. Лютіж) за 8-ма робітничими професіями: бджоляр (термін 6 місяців); вишивальник (термін 11 місяців); манікюрник (термін 3,8 місяців); обліковець з реєстрації бухгалтерських даних (термін 10 місяців); перукар (термін 6 місяців); швачка (термін 10 місяців); оператор комп’ютерного набору(термін 10 місяців); взуттьовик з ремонту взуття (термін 10 місяців).

Еще статьи...

  1. СУМСЬКИЙ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗАПРОШУЄ НА РЕАБІЛІТАЦІЮ
  2. З 2020 РОКУ ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВСІХ НОЗОЛОГІЙ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ РЕАБІЛІТАЦІЮ У 49 УСТАНОВАХ
  3. ОСОБЛИВОСТІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНИМИ ВИРОБАМИ, ОРТОПЕДИЧНИМ ВЗУТТЯМ ТА ДОПОМІЖНИМИ ЗАСОБАМИ ДЛЯ ОСОБИСТОГО ДОГЛЯДУ ТА ЗАХИСТУ
  4. УВАГА!УВАГА!
  5. ЗАКОНОМ УКРАЇНИ “ПРО ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНИ НА 2020 РІК” ПЕРЕДБАЧЕНО ЗРОСТАННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ У 2020 РОЦІ ДО РІВНЯ 4723 ГРН.
  6. ПЕНСІЯ В УКРАЇНІ НАРАХОВУЄТЬСЯ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЗАГАЛЬНООБОВ'ЯЗКОВЕ ДЕРЖАВНЕ ПЕНСІЙНЕ СТРАХУВАННЯ»
  7. З 1 СІЧНЯ 2020 РОКУ НАБРАВ ЧИННОСТІ НОВИЙ ЗАКОН ВІД 14.11.19 Р. № 294-ІХ «ПРО ДЕРЖАВНИЙ БЮДЖЕТ УКРАЇНИ НА 2020 РІК»
  8. УКРАЇНА НЕ ПОВНІСТЮ ВІДПОВІДАЄ МІНІМАЛЬНИМ СТАНДАРТАМ ІЗ ПРИПИНЕННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ОДНАК ВЖИВАЄ ЧИМАЛО ЗУСИЛЬ ІЗ ПОДОЛАННЯ ПРОБЛЕМИ
  9. ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ (ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ)
  10. ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!