ЗАХИСТ ПРАВ ДИТИНИ

Едуард Холодов: «Сьогодні Президент України приділяє велику увагу вдосконаленню роботи соціальних служб. Основним завданням, яке стоїть перед комісією з питань захисту прав дитини є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток»   

На порядку денному засідання розглянуто питання про доцільність позбавлення  батьківських прав двох батьків відносно своїх неповнолітніх дітей, про перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, що потрапили у складні життєві обставини та дітей, позбавлених батьківського піклування, про призначення громадянину днів побачень з малолітнім сином, про призначення громадянки опікуном над дітьми, позбавленими батьківського піклування, проаналізовано виконання опікунських обов’язків тощо.

 Службою у справах дітей райдержадміністрації підготовлені всі необхідні  відповідно до чинного законодавства документи для повного розгляду даних питань.

Після детального вивчення документів, вислухавши присутніх, членами комісії прийнято конструктивні рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.

 У ході засідання голова райдержадміністрації наголосив на тому, що всі районні служби працюють задля покращення умов життя та виховання дітей. Проте, найкращого результату можливо досягти у тому разі, якщо самі батьки готові належно виконувати свої батьківські обов’язки і прислухатися до порад соціальних працівників.