ПІДТРИМКА СІМЕЙ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ У СКРУТНІЙ СИТУАЦІЇ

Едуард Холодов: «На сьогодні фахівці із соціальної роботи працюють безпосередньо в громадах, для вчасного виявлення сімей, які потрапили в складні життєві обставини. Ці кроки допоможуть реалізувати соціальні ініціативи Президента, в рамках яких визначено нові підходи до підтримки сімей»

Адресна допомога сім’ям, що опинилися у скруті, повне охоплення увагою соціально вразливих родин, раннє виявлення проблем у сім’ях та їх соціальних супровід – важлива функція у роботі соціальних фахівців.

Одним із прикладів є сім’я Василя та Вікторії, які виховують трьох малолітніх дітей 8, 6 та 5 років. Ця сім'я потрапила в складні життєві обставини. Соціальним центром родина була взята під супровід. Соціальними фахівцями разом з владою району сім’я змогла досягти позитивного результату. Діти влаштовані до садочку та школи, батько – на роботу. Діти в повному обсязі забезпечені матеріально-побутовими благами.

До цієї родини завітали голова Тростянецької райдержадміністрації Едуард Холодов та перший заступник голови Павло Роженко. На сьогодні ця сім'я знімається із супровіду, тому керівники району особисто привітали родину теплими словами та подарунками із досягненням позитивного результату та побажали й надалі йти, впевненими кроками, до кращого майбутнього.