СОЦІАЛЬНА РОБОТА МАЄ БУТИ ДІЄВОЮ

У рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм підтримки 16 жовтня відбулося засідання круглого столу на тему: «Реалізація соціальних ініціатив Президента України щодо вдосконалення роботи соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення».

Відкрив і провів засідання круглого столу голова райдержадміністрації Едуард Холодов.

Одним із основних видів роботи із сім'ями, які опинилися у складаних життєвих обставинах, є соціальний супровід сімей, як система комплексних заходів тривалої допомоги сім'ям з метою їх збереження, подолання складної життєвої ситуації, відновлення родинних стосунків, захисту і реалізації прав членів у родині та її прав у суспільстві.

На сьогодні на обліку сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах,  перебуває 98 сімей, в яких виховується 216 дітей. Спеціалістами та фахівцями із соціальної роботи Центру  спільно із службою у справах дітей, КЗ « Тростянецька ЦРЛ»  здійснено 845 соціальних інспектувань в сім’х та надано родинам, які мають труднощі - 5189 соціальних послуг.

Учасники засідання круглого столу обговорили спільні дії щодо покращення соціального супроводу сімей району, які цього потребують.