ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ

Едуард Холодов: «Діти – сенс людського життя на Землі. Тому наш обов’язок – докласти максимум зусиль для того, щоб кожна  українська дитина відчувала родинне тепло, батьківську любов і турботу»

Зазначив голова райдержадміністрації під час участі в обласному заході з нагоди Дня усиновлення.

В Сумському ТЮЗі для дітей та дорослих відбулося цікаве святкове дійство – насичена концертна програма, привітання від обласного керівництва. У заході взяла участь делегація від Тростянецького району на чолі з головою Тростянецької районної державної адміністрації Едуардом Холодовим,  начальником служби у справах дітей Наталією Воробйовою.

«Розуміючи свою високу відповідальність за долю тих, хто сьогодні чекає на батьків, влада послідовно виконує свій обов'язок щодо сприяння національному усиновленню, підтримці сімейних форм виховання дітей», – підкреслив голова облдержадміністрації Юрій Чмирь під час свого виступу.

Глибоко символічним є той факт, що якраз напередодні відзначення Дня усиновлення в нашому районі створилася ще одна прийомна сім’я: подружжя Василенко Ольга та Вадим, які вже мають доньку,  взяли на виховання ще двох дівчаток. За вагомий внесок у розвиток сімейних форм виховання прийомні батьки отримали подяку від районної влади, солодощі та цінний подарунок. Проте, як стверджує прийомна мама Ольга Василенко, найцінніший подарунок – це посмішка дитини.