ЕДУАРД ХОЛОДОВ: «КОЖНА ДИТИНА МАЄ ЗРОСТАТИ В СІМ’Ї, ЛЮБОВІ ТА ДОСТАТКУ»

Одним із головних пріоритетів нових соціальних ініціатив Президента України - сімейний затишок – кожній дитині. В останній час в Україні інтенсивно розвивається інститут замісних форм сімейної опіки (прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу тощо).

У рамках відзначення Дня усиновлення в Тростянецькому районі відбувся ряд заходів. Так, 30 вересня 2013 року відбулося засідання «круглого столу» за участю районної влади, представників громадських організацій, політичних партій та усиновлювачів району. Учасники засідання ділилися досвідом виховання дітей, враженнями від щастя батьківства, намічали нові цілі та шляхи їх досягнення. 

 «День усиновлення – свято не лише усиновителів та усиновлених дітей, але й багатьох інших людей, причетних до такого важливого процесу: прийомних батьків, працівників служб у справах дітей, працівників дитячих будинків, громадських та благодійних організацій, які віддають частину свого серця, дбаючи про долю кожної дитини-сироти, і це – найголовніше» - зазначив у ході засідання голова райдержадміністрації Едуард Холодов.

Слухаючи історії про усиновлення дітей та спостерігаючи за їхнім життям розуміємо, що батьки-усиновлювачі здійснюють життєвий подвиг. Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих. Адже шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини.