Семінар – практикум для фахівців із соціальної роботи на базі Білківської сільської ради

На прикінці минулого тижня працівниками Центру  було здійснено творчу поїздку до Білківської сільської ради. У плані проведення семінару – практикуму, який проводила фахівець із соціальної роботи по с. Білка Тетяна Дудник, була лекція для старшокласників на тему: «Здоров’я та здоровий спосібжиття: вся правда про наркотики».

 

На початку зустрічі нас привітно зустріла новий директор Білківського НВК Людмила Маленко, яка розповіла про роботу школи, тісну співпрацю з фахівцем.

Для дітей було запропоновано доповіді у доступній формі про шкідливість вживання наркотичних речовин, від спеціалістів сільського ФАПу, бібліотеки, дільничного інспектора, які супроводжувалися відеопрезентаціями.

Фахівцями, якіпрацюють у Боромлянському відділенні Тетяною Лазебною та Галиною Василенко було проведено лекцію на тему: «Ситуація з туберкульозу в Україні» з використанням елементів відеопрезентації. До своїх колег приєднався і колишній фахівець, а зараз методист із охорони дитинства відділу освіти Тростянецької РДА Іван Ворона. Він дуже детально розповів про статистичні дані у нашій країні та регіоні щодо поширення туберкульозу, використовував і наочні матеріали.

Учні 8-х класів мали можливість взяти участь у  цікавому тренінгу, який провів Євген Солодкий, фахівець по Кам’янській сільській раді. Тренінг на тему: «Вплив позитивних емоцій на наше здоров’я» значно покращив настрій дітей, адже вони грали в інтелектуальні та рухливі ігри, виконуваливеселівправи на отриманняпозитивнихемоцій. Післязустрічідіти з гарним настроєм продовжили своє навчання на уроках.

По закінченню зустрічі комісія відвідала деякі сім’ї, які перебувають в СЖО, та сім’ї опікунів, в яких, з моменту останнього відвідування значно покращилися умови проживання.

Підсумки семінару підбили директор Центру Тетяна Ганжаленко та головний спеціаліст Світлана Сизарєва.