Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Тростянецькій районній державній адміністрації

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності.

 Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.

16 лютого 2017 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олега Сипка відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької райдержадміністрації.

В засіданні взяли участь представники управлінь та відділів районної державної адміністрації.

На порядок денний засідання було винесено питання: надання дозволу на повернення дитини на виховання матері, доцільності позбавлення батьківських прав батьків, що ухиляються від виконання своїх обов'язків відносно дітей, усунення перешкод у спілкуванні з дітьми одним з батьків, що проживає окремо та встановлення днів та годин зустрічей з ними.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

Адже кожна дитина має право на соціальну підтримку та захист з боку держави і за будь-яких обставин інтереси та права дітей мають стояти на першому місці. Саме тому влада сьогодні докладає максимум зусиль для послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, направлених, насамперед, на захист прав дітей.