Семінар – навчання на базі Буймерської сільської ради

Для спеціалістів та фахівців із соціальної роботи було проведено семінар – навчання на базі Буймерської сільської ради фахівцем із соціальної роботи, який закріплений за даною територією обслуговування- Валерієм Яценко.

Працівників Центру гостинно зустріли сільський голова Буймерської сільської ради Микола Комишанський та директор школи Ірина Галицька.

Фахівцем Валерієм Яценко були проведені заходи у формі круглого столу на тему: «Торгівля людьми: сучасний прояв рабства», в якому прийняли участь суб’єкти соціальної роботи: лікар – педіатр Буймерської АЗПСМ Наталія Засоріна, дільничний інспектор Тростянецького РВ УМВС  Юрій Колісниченко, директорсільської бібліотеки Ірина Шаповал, Буймерський сільський голова Микола Комишанський, соціальний педагог Буймерської ЗОШ ВалентинаГієнкота представники учнівської  молоді.

В ході заходу прозвучали статистичні дані  з даного питання по ситуації в Україні та світі. Кожен з учасників круглого столу детально розповів про ситуацію торгівлі людьми в Україні з різних точок зору, було наведено приклади.По завершенню бесіди всі мали змогу переглянути відеофільм.

Працівники Центру відвідали шкільний Музей хліба, який показали вчитель української мови та літератури Буймерської ЗОШ Валентина Гієнко та учні школи. По завершенню зустрічі учитель фізичної культури Алла Бут, разом зі своїми вихованцями провели цікаве спортивне свято «Нехай нас об’єднає спорт», у якому були задіяні майже всі учні школи.

Підсумки зустрічі підвела директор Центру Тетяна Ганжаленко, яка зазначила, що семінар – навчання було проведено на дуже високому рівні, завдяки співпраці місцевої влади, навчального закладу та громадськості.