Потурбуйтесь про свою забезпечену старість

Пенсійний фонд стоїть на варті інтересів своїх клієнтів - пенсіонерів та застрахованих осіб, які дбають про своє забезпечене майбутнє. До відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі з початку року з різних питань на особистий прийом звернулося близько 4 тисяч громадян. Найчастіше пенсіонери звертаються стосовно уточнення розміру призначеної чи перерахованої пенсії, за довідками на кредит, перебування на обліку, видачею пенсійних посвідчень, за наданням індивідуальних відомостей про застраховану особу.

Так з початку року прийнято на розгляд документи для призначення та перерахунку пенсії від   613 осіб, для постановки на облік зроблено  48 запитів пенсійних справ до інших управлінь видано довідок для оформлення кредиту, перебування на обліку, тощо — 945, для вирішення питань з роботодавцями, районним центом зайнятості видано індивідуальних відомостей про застраховану особу - 617.

Усі звернення громадян розглядаються об”єктивно і вчасно, за результатами розгляду приймаються рішення відповідно до чинного законодавства, про наслідки розгляду заявникам надаються грунтовні відповіді.

Фахівці управління надають допомогу  пенсіонерам у витребуванні документів про стаж та заробітну плату з усіх куточків України та за її межами. Так з початку року зроблено більше сотні запитів до підприємств та організацій.

З метою оперативного вирішення питань, що турбують мешканців міста та району, постійно діє “гаряча” телефонна лінія.

Сьогодні спеціалісти Пенсійного фонду використовують у своїй роботі як друковані так і електронні ресурси.

Скориставшись веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України, кожний громадянин має можливість, не залишаючи домівку, самостійно , у будь який час, переглянути інформацію про свою пенсію, а застраховані особи — про страховий стаж та заробітну плату. Нині кількість користувачів веб-порталу постійно зростає і становить 4022 чол. Тож, ми закликаємо громадян звернутись до управління для реєстрації на веб-порталі і бути постійно обізнаними у змінах, що відбуваються у пенсійному законодавстві.

 Начальник відділу обслуговування громадян  Наталія Лещишина