Про стан проведення контрольних заходів в 1 кварталі 2017 року

З метою встановлення достовірності персоніфікованих даних застрахованих осіб управлінням Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі значна увага приділяється перевіркам достовірності відомостей, поданих до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Також, проводяться перевірки щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, в частині правильності нарахування, обчислення та сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та інших платежів, контроль за нарахуванням та сплатою яких покладено на органи Пенсійного фонду України.

За 1 квартал 2017 року проведено 16 документальних перевірок. За результатами виявлено 8 порушень та винесено 7 приписів. Випадків невиконання приписів в установлені строки не встановлено.

За результатами проведених перевірок донараховано страхових внесків на суму 112,68 грн. Всі донараховані страхові внески та сплачені в повній мірі.

Головний спеціаліст відділу

платежів до пенсійної системи                                                                         Н.В. Гусакова