СПІЛКУВАННЯ З ПЕНСІЙНИМ ФОНДОМ СТАЛО ДОСТУПНІШИМ

З 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.

Відтепер процедура доступу до особистих даних на веб-порталі максимально спрощена. За наявності електронно-цифрового підпису (ключа ЕЦП) громадяни мають можливість миттєвої онлайн реєстрації. Використання при вході до Порталу ключа ЕЦП є більш захищеним способом ідентифікації. Також, саме за рахунок надійної ідентифікації, у випадку використання ключа Портал надає більшу кількість електронних сервісів, в першу чергу персоніфікованих, юридичну значимість яких забезпечує саме використання ключів та технологій електронного цифрового підпису.

Надаємо список АЦСК, роботу з якими підтримує Портал ПФУ:

     До речі, користувачі системи «Приват-24» можуть отримати електронний ключ АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» безпосередньо засобами  веб-сервісу без відвідування відділення банку.

     Користувачі веб-порталу Пенсійного фонду без черг та зайвих витрат часу можуть скористатись наступними електронними послугами:  

  •  отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку;
  •  здійснювати  контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та  впливають на  пенсійні права (для працюючих);
  •  отримувати  відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо;
  •  подавати заяву – запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників); 
  •   подавати скарги до органів Пенсійного фонду;
  •  подавати заяви про призначення пенсії до органів Пенсійного фонду;
  •  подавати заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем до органів Пенсійного фонду (для пенсіонерів);
  •  записатися на прийом до органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду.

Крім того, залишилась можливість реєстрації на веб-порталі при особистому зверненні до територіального управління Пенсійного фонду України із заявою та документом, який засвідчує особу. Внесені у заяву відомості перевіряються, вносяться до інформаційної системи Пенсійного фонду, після чого громадянин отримує реєстраційний код, який потрібно ввести при заповненні реєстраційної форми безпосередньо на сайті.

За будь-якою інформацією для реєстрації на веб-порталі звертайтесь до управління Пенсійного Фонду України в Тростянецькому районі за адресою: вул Миру, 2 (2 –й поверх).

 

Головний спеціаліст з ведення електронних реєстрів

та підтримки інформаційно – аналітичних систем                            Владислав Єршов