Зміни щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції

06.02.2017 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення окремих категорій осіб із числа учасників антитерористичної операції” від 18.10.2016 року № 1683-VІІІ.

Тобто з 06.02.2017 року право дострокового виходу на пенсію за віком після досягнення чоловіками 55 років, жінками — 50 років та за наявності страхового стажу не менше 25 років у чоловіків і не менше 20 років у жінок надано військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, добровольцям, резервістам, військовозобов”язаним, яким надано статус інваліда війни або учасника бойових дій у зв”язку з безпосередньою участю в  антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, безпосереднім перебуванні у районах антитерористичної операції у період її проведення, а в разі загибелі (смерті) таких осіб — членам їх сімей.

За більш детальною інформацією звертатися до відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі за адресою: м. Тростянець, вул. Миру, 2

 

 

 

Начальник відділу обслуговування громадян

Наталія Лещишина