ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ІНФОРМАЦІЯ ОНОВЛЕНА 07.04.2020 РОКУ

НОВІ РОЗМІРИ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ

1 квітня Уряд України прийняв постанову, яка передбачає низку перерахунків пенсій, спрямованих на збільшення пенсійних виплат для пенсіонерів 

Насамперед це стосується пенсіонерів, яким виповнилось вісімдесят років і більше. Вже з квітня місяця ці громадяни почнуть отримувати щомісячну компенсаційну виплату до пенсії, яка встановлюється у розмірі до 500 гривень. Така виплата встановлюється пенсіонерам, розмір пенсії яких не досягає 9205 грн.

ДОДАТКОВІ ВИПЛАТИ ПЕНСІОНЕРАМ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ПЕНСІЮ ДО 5 ТИС. ГРН., РОЗПОЧНУТЬСЯ З КВІТНЯ

Про це під час онлайн-брифінгу зазначила Міністр соціальної політики України Марина ЛАЗЕБНА

Також, за її словами, з травня Уряд розпочне індексацію трудових пенсій на 11%, після якої гарантоване підвищення отримають 7 млн пенсіонерів. Одночасно з травня буде встановлено щомісячну доплату до пенсії у розмірі 500 грн для 1,5 млн пенсіонерів, яким виповнилося 80 і більше років.

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО КЛІЄНТІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ

З 12 березня по 3 квітня 2020 року для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні встановлено карантин

За даними Міністерства охорони здоров’я України, найбільш вразливою до коронавірусу категорією населення є люди похилого віку.

“Е-ПЕНСІЯ” - ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ В “ОДИН ДОТИК”

Наші громадяни - сучасні, обізнані в новітніх технологіях люди, отримали можливість використовувати знання на свою користь, а саме  новий електронний сервіс Пенсійного фонду України — призначення пенсії за принципом в “один дотик”, який дозволяє у зручний спосіб, максимально короткі терміни, дистанційно подати необхідні документи та заяву на призначення пенсії.