ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП КОНКУРСУ «КРАЩА ШКОЛА»

Учора в залі засідань Тростянецької міської ради зібралися представники усіх шкіл міста Тростянця (директори, педагоги, учні). Вони презентували свої навчальні заклади в рамках третього етапу конкурсу «Краща школа», започаткованого міською радою торік

Вперше брав участь в конкурсі Смородинський НВК. Захід пройшов доволі жваво та цікаво. Кожна школа продемонструвала відеофільм про свій навчальний заклад, де була відображена його історія, славетні випускники й те, чим живе шкільний колектив сьогодні: навчальні та позакласні програми, успіхи в спорті та творчості, участь у громадському житті нашого міста.

Компетентне журі на чолі з заступником міського голови Оксаною Заяц, до складу якого входили - заступник голови Тростянецької районної державної дміністрації Аліна Шацька, начальник відділу освіти Тростянецької міської ради Наталія Новак,  голова постійної комісії з питань освіти, культури та туризму, охорони здоров’я і соціального захисту населення, молодіжної політики та спорту Тростянецької міської ради Надія Кириченко визначали результати конкурсу за такими критеріями: патріотичність щодо своєї школи; корисний досвід для запозичення іншою школою; висвітлення діяльності навчального закладу; креативний підхід до проведення презентації, загальне враження від презентації.

За підсумками набраних балів перемогу в цьому конкурсному етапі виборола школа № 2. На другому місці – школа № 4, на третьому – школа № 5.